• lt
  • lv
  • et

APIE MUS

komplekt

UAB “Osmo Lietuva” yra Osmo Holz und Color GmbH & Co oficialus atstovas Lietuvoje.

Osmo Holz und Color GmbH & Co buvo įkurta 1899 m. Nuo pat pradžių iki šių dienų įmonė išsaugojo pagrindinį principą – klientui turėtų būti suteiktas visapusiškas, sisteminis sprendimas medienos apdailoje, tiek vidaus patalpose, tiek ir lauke. Remiantis šiuo principu Osmo Holz und Color GmbH & Co, be įvairių medienos produktų siūlo labai platų medienos apsaugos priemonių asortimentą.

Osmo medienos priežiūros priemonės pagamintos iš natūralių aliejų bei vaškų, todėl jau daugelį metų yra vertinamos kaip vienos geriausių Europoje.

Osmo Holz und Color GmbH & Co laikosi aukštų ekologijos standartų, tai atsispindi produktuose, kurie yra taip arti gamtos, bei gamybos procese, kuris griežtai reguliuojas, kad būtų saugus tiek žmonių sveikatai tiek ir aplinkai

Osmo Holz und Color GmbH & Co remia tvarią miškininkystę bei yra sertifikuota FSC organizacijos. FSC sertifikavimas užtikrina, jog sertifikuoti produktai pagaminti iš medienos, gautos iš miškų, kuriuose laikomasi tvarios plėtros principų, taip pat, kad gaminant šiuos produktus nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.