Aliejinis beicas medienai

20.87224.18

Liko 9721

Aliejinis beicas – tai aliejus skirtas medienos tonavimui.

▶ Žiūrėti: padengimas ant ąžuolo, uosio ir pušies

Atspalvių paletė

PRODUKTO APRAŠYMAS
Skaidrios arba intensyvios spalvos aliejus visų tipų medinėms grindims, laiptams, baldams, sienoms ir kitiems vidaus paviršiams. Aliejinis beicas skirtas medienos paviršių tonavimui. Intensyviai naudojamiems paviršiams (grindims, laiptams, stalviršiams ir pan.) būtinas skaidrus apsauginis sluoksnis, patartina naudoti Osmo Hardwax-Aliejų. Tinka ne tik medienai, bet ir kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams bei tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos normas) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

Plačiau apie beicą medienai – apžvalga

Medienos beicas – tai priemonė skirta medienos tonavimui, atspalvio suteikimui. OSMO siūlo dešimt skirtingų aliejinio beico atspalvių. Pasirinkus skirtingus padengimo būdus ar sluoksnių skaičių galima išgauti įvairius atspalvio intensyvumus. Aliejinis beicas tinka įvairiai medienai. OSMO medienos beicas pasižymi didele išeiga, su 1 l galima padengti iki 30 kv. m. Skirtingus atspalvius galima maišyti tarpusavyje ir išgauti papildomas spalvas.

Dažniausiai šis produktas naudojamas grindims, laiptams bei baldams, tačiau jį galima naudoti visiems vidaus medienos paviršiams. Aliejinį medienos beicą bei kitus OSMO produktus galite patogiai įsigyti internetu. Pagal dengiamo ploto kvadratūrą pasirinkite tinkamiausią pakuotę: 0,125, 0,5, 1 ar 2,5 l.

Su OSMO medienos beicavimas bus paprastas ir greitas.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Idealiai tinka kaip spalvotas gruntas visų tipų medinėms grindims, laiptams, baldams, sienoms ir kitiems vidaus paviršiams, OSB ir kamštinėms dangoms.

TAIKYMO METODAI
Pirmas sluoksnis: padenkite medienos paviršių labai plonu sluoksniu, galite naudoti kempinėlę, aliejaus užnešimo aplikatorių, Easy Pad šluostę, metalinę mentelę, volelį, teptuką ar poliravimo aparatą, priklausomai kokį plotą ruošiatės padengti. Po padengimo kruopščiai nuvalykite aliejaus pertieklių nuo paviršiaus su švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Leiskite paviršiui išdžiūti apytiksliai 12 valandų, ir užtikrinkite gerą ventiliaciją. Jeigu pageidaujamas intensyvesnis atspalvis, padenkite medieną antru sluoksniu pageidaujamos spalvos su voleliu arba teptuku. Denkite ploną ir tolygų sluoksnį ir palikite išdžiūti (pertiekliaus nuvalyti nebereikia). Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Patarimas: pataisymus galima atlikti per 30 minučių nuo padengimo pradžios. Intensyviai naudojamiems paviršiams būtinas skaidrus apsauginis sluoksnis, patartina naudoti Osmo Hardwax-Aliejų. Dengti voleliu arba teptuku.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo skiedikliu ir teptukų valikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 12 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir/arba didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai subręsta ir sukietėja.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksl. 24 – 48 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies ir jos charakteristikų. Pateikta išeiga skaičiuota dengiant lygią šlifuotą medieną.

Jums taip pat gali patikti…

 • TOP

  Hardwax-aliejus ORIGINAL

  20.87597.37
  Pasirinkti savybes Details
 • Pasirinkti savybes Details
 • Padai OSMO alyvavimo mašinai

  17.5497.68
  Pasirinkti savybes Details
 • Į krepšelį Details