ALIEJUS BETONUI

55.17136.49

„Aliejus betonui“ tinka įvairių tipų betonui, mikroporėtam natūraliam ir dirbtiniam akmeniui, neglazūruotoms plytelėms. Galima naudoti sienų, grindų, darbastalių ir palangių apdailai.

PRODUKTO APRAŠYMAS: skaidri, šilko blizgumo betono apdaila. Natūralių aliejų ir vaškų pagrindo. Produktu padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka betonui, akmeniui ir plytelėms (neglazūruotoms).

SAUGOJIMAS: Produktas tinkamas naudoti iki 5 metų ir ilgiau, jeigu indas yra sausas ir sandariai uždarytas. Jei produktas sutirštės nuo šalčio, laikyti 24 – 36 valandas kambario temperatūroje prieš produkto naudojimą.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS: paviršius turi būti mikroporėtas, įgeriantis, švarus, sausas ir neužšalęs. Aliejus yra paruoštas naudoti, prašome produkto neskiesti. Prieš naudojimą gerai IŠMAIŠYTI (supurtyti taros neužtenka).

IŠEIGA: 50 m²/l vienu sluoksniu, priklausomai nuo paviršiaus charakteristikų.

TAIKYMO METODAI: Padenkite paviršių labai plonu sluoksniu, galite naudoti kempinėlę, aliejaus užnešimo aplikatorių, Easy Pad šluostę, volelį, teptuką ar poliravimo aparatą, priklausomai kokį plotą ruošiatės padengti. Po padengimo kruopščiai nuvalykite aliejaus pertieklių nuo paviršiaus su švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Leiskite paviršiui išdžiūti apytiksliai 8-10 valandų, ir užtikrinkite gerą ventiliaciją. Antras sluoksnis: denkite tokiu pačiu būdu kaip ir pirmą sluoksnį. Renovuojant arba peralyvuojant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Prieš naudojant produktą visam plotui, rekomenduojame atlikti bandomąjį tepimą mažesniame plote.

DĖMESIO: Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti sąlyčio su akimis, oda ar drabužiais. Sudėtyje yra 2-butanono oksimas. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, turėkite produkto pakuotę ar jo etiketę. Naudoti tik viduje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Įspėjimas: išplaukite bet kokius panaudotus audinius, kurie buvo impregnuoti su šiuo produktu iškarto po naudojimo arba laikykite hermetiškame inde (savaiminio užsidegimo pavojus). Saugos duomenų lapą galima gauti paprašius. Savaiminio užsidegimo pavojus! Poliravimo šluostes, teptukus, volelius ar kitus įrankius būtina uždaryti į sandarią metalinę tarą.

UTILIZAVIMAS: atliekas utilizuokite pagal šalyje galiojančius įstatymus.