Dekoratyvinis vaškas medienai (intensyvūs atspalviai)

20.87192.86

Liko 9888

Intensyvios spalvos Jūsų dizainui!

▶  Žiūrėti: produkto padengimas ant ąžuolo, uosio ir pušies

Atspalvių paletė

PRODUKTO APRAŠYMAS
Skaidri arba intensyvios spalvos medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Dekoratyvinis vaškas medienai yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Medienos struktūra lieka matoma. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma)

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Dekoratyvinis vaškas medienai tinka interjero medienos apsaugai bei dekoravimui: sienoms, moldingams ir sijoms, taip pat durims. Taip pat tinka klijuotoms plokštėms, medžio drožlių ir MDF. Idealiai tinka kaip gruntas medinėms spalvotoms grindims ir dangai su patamsėjusia mediena. Ypač rekomenduojama baldams ir vaikų žaislams.

TAIKYMO METODAI
Skaidrus spalvotas paviršius (1 sluoksnis): padengti labai plonu sluoksniu ant švaraus ir sauso medienos paviršiaus išilgai medienos struktūrai, tam naudokite teptuką arba mikrofibrą volelį. Norint išgauti subtilesnį, tamsintą poveikį, padengus plonu sluoksniu su audiniu be pūkelių per 20 minučių nuvalykite paviršių švariai ir tolygiai. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Intensyvioms spalvoms (2 sluoksniai): švarų ir sausą medienos paviršių denkite plonu sluoksniu palei medienos struktūrą su teptuku arba mikrofibra voleliu. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Denkite antrą sluoksnį taip pat plonai. Pastaba: didesni plotai taip pat gali būti padengti naudojant grandiklį. Vėliau poliravimas su baltu padu. Svarbu: mechaniškai apkrautose srityse, pvz., grindys, rekomenduojame maksimaliai 1 sluoksnį ir tada plonas sluoksnis Osmo Hardwx-Aliejaus Original; jeigu pas jus baltos spalvos grindys, galutinis sluoksnis turėtų būti su švelniu baltu pigmentu Osmo Hardwax-Aliejus 3040 Baltos spalvos. Iš esmės, intensyviai spalvota anga (2 sluoksniai) yra nerekomenduojama grindims, kadangi yra rizika padengti per daug produkto.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius būna pilnai sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

Jums taip pat gali patikti…

 • -20%

  Voleliai alyvavimui

  6.27 5.02
  Į krepšelį Details
 • TOP

  Hardwax-aliejus ORIGINAL

  20.87597.37
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Rankinių padų laikiklis

  11.27 9.02
  Į krepšelį Details
 • -20%
  Į krepšelį Details