Aliejus egzotinei medienai FINISH CLEAR EXTRA THIN

20.87492.18
16.70393.74

Medienos aliejus su vašku egzotinei medienai.

PRODUKTO APRAŠYMAS
Skaidri, satino medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Vaškas medienai Finish Clear Extra Thin yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių.
Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Vaškas medienai Finish Clear extra thin tinka apsaugoti vidaus medieną: sienų ir lubų dailylentes, medines grindis, baldus ir žaislus. Dėl savo vandens atsparumo savybių, taip pat gerai tinka ir drėgnose patalpose (virtuvėse, voniose, prie baseinų ir t.t.). Osmo Vaškas medienai Finish Clear extra thin taip pat tinka egzotinei medienai pavyzdžiui Meranti, Wenge, Merbau ir t.t.

TAIKYMO METODAI
Osmo Vaškas medienai Clear Extra Thin gali būti padengiamas teptuku,voleliu ar įtrinamas šluoste. Dengti tolygiai, išilgai medienos tektūros su teptuku arba audiniu be pūkelių (pvz., baldus). 1 sluoksnis: padengti plonai. Leiskite džiūti maždaug 30 minučių užtikrinant gerą ventiliaciją. Nuvalykite produkto perteklių. Pakarotinai padenkite sritis, kurios sugėrė daugiau produkto. 2 sluoksnis: padengti plonai. Leiskite džiūti maždaug 30 minučių, užtikrinant gerą ventiliaciją.
Rekomanduojamas sluoksnių skaičius: 1 sluoksnis baldams / 2 sluoksniai grindims. Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 12 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² su vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

Jums taip pat gali patikti…

 • -20%

  Šluostės EASY PADS

  11.27 9.02
  Į krepšelį Details
 • -20%
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Rankinių padų laikiklis

  11.27 9.02
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Voleliai alyvavimui

  6.27 5.02
  Į krepšelį Details