Medienos aliejus TOPOIL

18.1533.28
13.6124.96

  • 0,125 l
  • 0,5 l
  • 3028 skaidri, šilko blizgesio
  • 3037 balta
  • 3038 žemės
  • 3039 grafito
  • 3058 skaidri, matinė
  • 3061 akacija
  • 3068 natūrali, silpnai balinta
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Medienos aliejus su kietaisiais vaškais. Ypač tinka baldams, stalviršiams, medinėms lentelėms, įrankiams. Šiuo produktu padengti išdžiūvę paviršiai yra saugūs sąlyčiui su maistu.

PRODUKTO APRAŠYMAS
Permatomas arba skaidrus aliejaus ir vaško derinys skirtas baldų ir virtuvės stalviršių, pagamintų iš medienos, priežiūrai. Osmo TopOil pagamintas iš natūralių augalinių aliejų ir vaškų. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo TopOil ideliai tinka apsaugoti interjero baldų paviršius ir darbinius paviršius tiek iš medžio masyvo tiek ir iš kraštų apklijuotas plokštes (pvz. Virtuvės stalviršiai, stalai, lentynos ir t.t.). Taip pat tinka kamštinei dangai ir OSB.

TAIKYMO METODAI
Dengti plonu sluoksniu išilgai medienos tekstūrai su audiniu be pūkelių (galima naudoti teptuką arba volelį). Leiskite paviršiui išdžiūti apytiklsiai 8 – 10 valandų, užtikrinant gerą ventiliaciją. Pakartokite aukščiau išvardintus veiksmus 2 – 3 kartus. Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 8 -10 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai sukietėja.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² su vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

Klientai taip pat pirko