Medienos aliejus TOPOIL

TOP

20.8741.33
15.6531.00

Liko 9393

Medienos aliejus su kietaisiais vaškais. Ypač tinka baldams, stalviršiams, medinėms lentelėms, įrankiams. Šiuo produktu padengti išdžiūvę paviršiai yra saugūs sąlyčiui su maistu.

▶  Žiūrėti: produkto padengimas ant ąžuolo, uosio ir pušies

Atspalvių paletė

PRODUKTO APRAŠYMAS
Skaidrus arba tonuotas aliejaus su kietaisiais vaškais skirtas stalviršių, baldų, medinių lentelių ir įrankių apdailai bei apsaugai. TopOil pagamintas iš natūralių augalinių aliejų ir vaškų. Tinka ne tik medienai bet ir kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia padengtam paviršiui kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams. Tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Ideliai tinka stalviršių, baldų, medinių lentelių ir įrankių apdailai bei apsaugai. Taip pat tinka nepoliruotams betonui, kamštinei dangai ir OSB.

TAIKYMO METODAI
Pirmas sluoksnis: padenkite medienos paviršių labai plonu sluoksniu, galite naudoti kempinėlę, aliejaus užnešimo aplikatorių, Easy Pad šluostę, metalinę mentelę, volelį, teptuką ar poliravimo aparatą, priklausomai kokį plotą ruošiatės padengti. Po padengimo kruopščiai nuvalykite aliejaus pertieklių nuo paviršiaus su švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Leiskite paviršiui išdžiūti apytiksliai 12 valandų, ir užtikrinkite gerą ventiliaciją. Antras sluoksnis: denkite plonai tolygiai pagal medienos raštą su voleliu arba teptuku ir palikite išdžiūti (pertiekliaus nuvalyti nebereikia). Sluoksnis džiūna apytiksliai 12 val. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Patarimas: pataisymus galima atlikti per 30 minučių nuo padengimo pradžios. Renovuojant arba peralyvuojant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Dengti voleliu arba teptuku.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo skiedikliu ir teptukų valikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 12 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir/arba didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai subręsta ir sukietėja. Alyvuotus paviršius drėgnai valykite tik praėjus 3 savaitėms.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksl. 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies ir jos charakteristikų. Pateikta išeiga skaičiuota dengiant lygią šlifuotą medieną.

Jums taip pat gali patikti…

 • -25%

  Šluostės EASY PADS

  11.27 8.45
  Į krepšelį Details
 • -25%

  Voleliai alyvavimui

  6.27 4.70
  Į krepšelį Details
 • -25%
  Į krepšelį Details
 • -25%

  Rankinių padų laikiklis

  11.27 8.45
  Į krepšelį Details