Medienos impregnantas WR

35.06107.71
28.0586.17

OSMO medienos impregnantas WR veikia kaip apsauginė priemonė nuo vabzdžių, puvinio ir mėlynavimo (pagal DIN 88 3-ios dalies reikalavimus). Naudojamas eksterjero medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme (pvz.: langams, durims, pergoloms, sodo baldams ir kt.).

Ši priemonė gerai atstumia vandenį, saugo nuo išbrinkimo ir perdžiūvimo. Puikiai tinka kaip aliejinių produktų gruntas.

Dengiama vienu sluoksniu, teptuku. 1 l pakanka 5-6 kv. m

Apie medienos impregnantus

Medienos impregnantas yra reikalingas norint apsaugoti įvairius medienos paviršius, dekoro ar konstrukcinius elementus nuo:

  • Vabzdžių ir kenkėjų;
  • Puvimo ir mikroorganizmų;
  • Drėgmės;
  • Mėlynavimo.

OSMO asortimente rasite lauko ir vidaus darbams skirtus medienos impregnantus. Impregnantas medienai įsigeria į medienos paviršių ir apsaugo jį iš vidaus nuo žalingų aplinkos veiksnių. Medienos impregnavimas yra itin rekomenduotinas lauko medienos paviršiams. Vidaus darbams medienos impregnantą rekomenduojame rinktis ypač tiems paviršiams, kurie bus drėgnose patalpose: vonioje, rūsyje, garaže ir pan.

OSMO internetinėje parduotuvėje apie kiekvieną produktą galite rasti ir daugiau informacijos. Be to, parašę žinutę mūsų komandai iš karto galite gauti rekomendacijas bei informaciją apie tai, kuris variantas bus geriausias medienos impregnantas.

OSMO WR – medienos impregnantas naudojimui lauke

OSMO WR yra medienos impregnantas, tinkantis lauko darbams ir naudojimui eksterjere. Jo savybės:

  • Itin gerai atstumia vandenį;
  • Juo impregnuota mediena pasidaro labai atspari mėlynavimui, puvimui bei vabzdžių ir kenkėjų atakoms;
  • Impregnuota mediena pasidaro gerokai atsparesnė deformacijoms;
  • Nereikia tepti pakartotinai.

WR medienos impregnanto priemonę lengva užtepti. Jums pakaks 1 sluoksnio, skaičiuojama, kad su vienu litru impregnanto turėtumėte padengti 5-6 kvadratinius metrus ploto. Sudėtyje yra biocidų, tad jis nėra tinkamas naudoti viduje, tačiau taip pat išlieka saugus žmonėms bei augintiniams.

Kuo skiriasi WR ir impregnantai naudojami interjere?

Skaidrus medienos impregnantas turėtų būti naudojamas interjere. Jo sudėtyje nėra biocidų, todėl jis puikiai tinka naudoti viduje. Šią priemonę OSMO specialistai sukūrė universaliam panaudojimui, tačiau skaidrus impregnantas itin tinka ten, kur turite mėlynavimui jautrios medienos apdailą. Tai yra vaškų ir aliejų pagrindu pagamintas, saugus ir natūralus impregnantas.