POLIMERINIŲ KOMPOZITŲ VALIKLIS

35.06
28.05

Liko 9981

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

PRODUKTO APRAŠYMAS
Labai efektyvus, lengvai šarminis specializuotas valiklis, skirtas šalinti organinius ir neorganinius nešvarumus ir dėmes. Pritaikytas intensyviai valyti WPC/BPC terasoms ir kitiems lauko medžio-polimero
kompozitus.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo polimerinis kompozicinis valiklis buvo specialiai sukurtas valyti WPC ir BPC terasoms, taip pat kitiems vandeniui atspariems lauko paviršiams, pvz. lauko baldams ir plastikinėms dailylentėms.

 SAUGOJIMAS
Galima laikyti 2 metus ir ilgiau, jei pakuotė nebuvo atidaryta. Laikyti tarp 5 ir 35 oC temperatūroje, saugoti nuo šalčio.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Pašalinkite dulkes ir nešvarumus su šluota. Praskieskite koncentratą vandeniu santykiu nuo 1:10 iki 1:20. Bandomasis valymas būtinai reikalingas.

TAIKYMO METODAI
Sudrėkinkite paviršių praskiestu valikliu ir leiskite mišiniui reaguoti 10 minučių. Po to valykite šepečiu ir gausiai nuplaukite vandeniu. Mechaniniam apdorojimui rekomenduojame naudoti Osmo terasų ir grindų valymo mašiną.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Įrankius iškart nuplaukite su muiluotu vandeniu.

DENGIAMUMAS
1 litro užtenka 10-50 m2 plotui (priklauso nuo nešvarumų ir dėmių).

PASTABA
Nenaudokite neskiesto. Osmo polimerinis kompozicinis valiklis gali sukelti spalvos praradimą arba paviršiaus pakitimus. Jei įmanoma, naudokite visam paviršiaus plotui. Neleiskite valikliui išdžiūti, nuplaukite vandeniu. Netinkamas kasdieniam naudojimui. Venkite patekimo ant dekoratyvinių detalių ir augalų.

DĖMESIO
Sudėtyje yra dinatrio metasilikato. Sukelia odos bėrimus. Gali sukelti rimtus akių pažeidimus. Reaguodamas su rūgštimis kaista. Gali putoti! Būtina laikytis atsargumo priemonių dirbant su chemiškai aktyviomis medžiagomis. Saugokite nuo vaikų. Perskaitykite etiketę prieš naudojimą. Dėvėkite apsaugines priemones. Patekus į akis: gausiai plaukite vandeniu kelias minutes. Išimkite kontaktinius lęšius, jei turite. Teskite
plovimą. Patekus ant odos: gausiai plaukite tas vietas vandeniu su muilu. Prireikus medikų priežiūros su savimi turėkite pakuotę arba etiketę.