Priežiūros priemonė WISCH-FIX

30.06141.52

Liko 9787

Kasdienė alyvuotų paviršių priežiūros priemonė

PRODUKTO APRAŠYMAS
Vandenyje tirpus valymo koncentratas kasdieniam valymui ir priežiūrai – specialiai sukurtas alyvuotoms bei vaškuotoms medinėms grindims bei kitiems paviršiams. Sudėtyje yra muilo su natūraliais aliejais. Mediena nepraranda „šlapio efekto“ valant šiuo produktu. Naudojant reguliariai, paviršius yra kaskart minimaliai atnaujinamas ir sudaroma neslidi danga. Vandenyje tirpūs ingridientai leidžia išvengti ruoželių ir nesudaro jokių sluoksnių. Ypač švelnus odai, be dažiklių, kvapų, biolgiškų tirpiklių ir emulsijų, todėl produktas palaiko sveiką gyvenamąją aplinką.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Priežiūros priemonė Wisch-Fix ypač tinka valyti ir išlaikyti geros būklės alyvuotas bei vaškuotas medines grindis ir laiptus. Be to, ši priemonė taip pat rekomenduojama baldams, durims ir dalylentėms. Galima valyti lakuotus paviršius, laminatą, plyteles ir PVC dangas.

TAIKYMO METODAI
Rankinis: Wisch-Fix puikiai naudojamas su Osmo Opti-Set rinkiniu (Micro šluoste). Įpilkite Osmo Wisch-Fix į vandenį (santykiu 1:10 arba 1:20). Išvalykite grindis drėgnu (ne šlapiu) audiniu ir nedelsdami nuvalykite sausai. Kai priemonė naudojama nuolat, paviršius tampa atsparus purvui ir kaskart minimaliai atnaujinamas. Mechaninis: paskleiskite praskiestą Osmo Wisch-Fix su siurbliu purkštuvu. Išvalyti purvą su vieno disko poliravimo mašina pvz., Osmo FloorXcenter su baltu padu. Iškart nuvalykite perteklių su Osmo mikropluošto padu skirtu poliravimo mašinoms.

DENGIAMUMAS
Vienas pilnas priemonės dangtelis skiedžiamas su vienu litru vandens. Didesniems nešvarumams arba mechaniniam naudojimui, dozė gali būti padidinta iki 1:1

 

Jums taip pat gali patikti…

  • TOP

    Hardwax-aliejus ORIGINAL

    20.87597.37
    Pasirinkti savybes Details