Priežiūros priemonė WISCH-FIX

24.20113.95
18.1585.46

  • 1 l
  • 5 l
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Kasdienė alyvuotų paviršių priežiūros priemonė

PRODUKTO APRAŠYMAS
Vandenyje tirpus valymo koncentratas kasdieniam valymui ir priežiūrai – specialiai sukurtas alyvuotoms bei vaškuotoms medinėms grindims. Sudėtyje yra muilo grindžiamo natūraliais aliejais. Mediena nepraranda „šlapio efekto“ valant šiuo produktu. Naudojant reguliariai, efektyvų Wisch-Fix valiklį, paviršius yra kaskart minimaliai atnaujinamas ir sudaroma neslidi danga. Vandenyje tirpūs ingridientai leidžia išvengti ruoželių ir nesudaro jokių sluoksnių. Ypač švelnus odai, be dažiklių ir kvapų, biolgiškų tirpiklių ir emisijų, todėl produktas palaiko sveiką gyvenamąją aplinką.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Priežiūros priemonė Wisch-Fix ypač tinka valyti ir išlaikyti geros būklės alyvuotas bei vaškuotas medines grindis. Be to, ši priemonė taip pat rekomenduojama baldams, durims ir lubų dailylentėms.

TAIKYMO METODAI
Rankinis: Wisch-Fix puikiai naudojamas su Osmo Opti-Set rinkiniu (Micro šluoste). Įpilkite Osmo Wisch-Fix į vandenį. Išvalykite grindis drėgnu (ne šlapiu) audiniu ir nedelsdami nuvalykite sausai. Kai priemonė naudojama nuolat, paviršius tampa atsparus purvui ir susidėvėjimo požymiams. Mechaninis: paskleiskite praskiestą Osmo Wisch-Fix su siurbliu purkštuvu. Išvalyti purvą su vieno disko poliravimo mašina pvz., Osmo FloorXcenter su baltu padu. Iškart nuvalykite perteklių su Osmo mikropluošto padu skirtu poliravimo mašinoms.

DENGIAMUMAS
Vienas pilnas priemonės dangtelis skiedžiamas su vienu litru vandens. Didesniems nešvarumams arba mechaniniui naudojimui, dozė gali būti padidinta iki 1:1

 

Klientai taip pat pirko