Purškiamas medienos aliejus su vašku

159.05567.32

Purškiamas medienos aliejus su kietaisiais vaškais.

PRODUKTO APRAŠYMAS
Laibai veiksmingas, mikroporų aliejus su vašku, kurio kombinuotas mechaninis ir cheminis atsparumas itin tinka laiptams, darbiniams paviršiams ir baldams. Osmo Purškiamas vaškas yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Purškiamas vaškas ideliai tinka visai interjero medienai, kuri reikalauja daugiau priežiūros nei kiti paviršiai, pvz., laiptai, baldai, stalviršiai, virtuvės stalviršiai, žaislai, parketas, grindys ir t.t. Ypač gerai tinka naudoti drėgnose patalpose, pavyzdžiui, voniose ar virtuvėse.

TAIKYMO METODAI
Pirmas sluoksnis: produkto padengimas yra galimas su Cup formos pistoletu, beorio/oro mišinio arba HVPL. Priklausomai nuo medienos rūšies, padenkite paviršių apytiksliai 35 – 40 g/m². Užtikrinkite gerą patalpos ventiliaciją. Tarpiniai šlifavimai: bent jau P220. Antras sluoksnis: produkto padengimas yra galimas su Cup formos pistoletu, beorio/oro mišinio arba HVPL. Priklausomai nuo medienos rūšies padenkite paviršių apytiksliai 35 – 40 g/m². Užtikrinkite gerą patalpos ventiliaciją. Tarpiniai šlifavimai: bent jau P220. Osmo Purškiamas vaškas gali būti dengiamas ir su teptuku arba audiniu. Cup formos purkštuvas: purškimo slėgis maždaug 3.0 – 3.5, antgalis apie 1.3 – 2.0 mm; beoris/oro mišinio: medžiagos slėgio 80 – 120 bar, oro mišinio kontrolė apytiksliai 1 – 1.25 bar, antgalis: 0.28 – 0.33 mm. Priklausomai nuo darbo metodo, naudotojas/mašina, įrangos ir atitinkamų vienetų sąlyga, o taip pat, tipo ir formos ruošinio, visi duomenys turi būti koreguojami ar pataisyti, kad atitiktų individualius atvejus. HVLP purk štuvas: Dėl skirtingų tipų mašinų gausos, nurodyti parametrus – nėra prasmės.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Nekimba dulkės: džiūvimo laikas apytiksliai 2 – 3 valandos prie normalių klimato sąlygų (23 °C / 50 % sant. drėgmė); 1 valanda prie 50 °C temperatūros, oro konvekcijos krosnyje. Galima šlifuoti: džiūvimo laikas apytiksliai 6 – 8 valandos prie normalių klimato sąlygų (23 ° C / 50% sant. drėgmė); 2 – 3 valandos prie 50 °C temperatūros, oro konvekcijos krosnyje. Gali būti sudėta/pakrauta: džiūvimo laikas apytiksliai 12 – 16 valandų prie normalių klimato sąlygų (23 ° C / 50% sant. drėgmė); 6 – 8 valandos prie 50 °C temperatūros, oro konvekcijos krosnyje. Bendrai reikia užtikrinti gerą ventiliaciją. Žemos temperatūros ir/arba didelė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.