Skystas vaškinis valiklis

31.30504.69
25.04403.75

  • 0,400 l purškiamas
  • 0,5 l
  • 1 l
  • 10 l
  • 3029 skaidrus
  • 3087 balintas

Valymas ir priežiūra viename produkte.

PRODUKTO APRAŠYMAS
Permatomas arba skaidrus priežiūros produktas pagamintas vaško pagrindu, skirtas medinių grindų, kurios buvo padengtos Osmo Hardwax-Aliejumi, valymui ir priežiūrai, taip pat tinka ir baldams bei kitiems interjero paviršiams, kurie buvo padengti aliejumi su vašku. Atitinkamai prižiūrint, medinis paviršius tampa natūraliu ir saugiu, nes padengiamas kietaisiais vaškais. Grindys tampa sunkiai nudėvimos nors ir nesusiformuoja jokia plėvelė.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Skystas vaškinis valiklis yra ideali priemonė skirta šalinti kietas dėmes, pvz., tepalų ar batų žymių, o geriausiai jis tinka medinių grindų atnaujinimui, kurios buvo padengtos su Osmo Hardwax-Aliejumi.

TAIKYMO METODAI
Rankinis taikymas: dėmių šalinimui ir intensyviai priežiūrai, prašome naudoti Osmo Skystą vaškinį valiklį kartu su Active Fibre audiniu (apytiksliai 2 arbatiniai šaukšteliai 1 m². Įtrinti ypač ryškias dėmes su Osmo Skystu vaškiniu valikliu su audiniu arba ScotchPad. Mechaninis taikymas: padengti Osmo Skystą vaškinį valiklį su vieno disko mašina naudojant baltą padą (maždaug 2 arbatiniai šaukšteliai 1 m²). Paskleiskite Skystą vaškinį valiklį per visą paviršių ir tolygiai įtrinkite. Jeigu atsiranda dryžiai, apverskite padą, arba naudokite naują, taip pat žiūrėkite FloorXCenter aprašymą. Norėdami pasiekti aukštesnį blizgumo lygį, poliruokite ušdžiūvusius paviršius su baltu padu.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 30 – 40 min. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai yra sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
Osmo Skysto vaškinio valiklio produkto dengiamumas priklauso nuo absorbcijos ir nuo dėmių bei nešvarumų kiekio ant paviršiaus (1 litro priežiūros produkto pakanka apytiksliai 80 – 100 m², 2 arbatiniai šaukšteliai maždaug 1 m²).

 

Klientai taip pat pirko