Apsauginis Aliejus-Glazūra EFFECT

18.15233.93
13.61175.45

  • 1140 Agato sidabrinė
  • 1142 Grafito sidabrinė
  • 1143 Onikso sidabrinė
  • 0,125 l
  • 0,75 l
  • 2,5 l

Padengia dvigubai daugiau dėl sudėtyje esančių aliejų – taupo Jūsų laiką ir pinigus!

PRODUKTO APRAŠYMAS
Dekoratyvinė, šilko blizgesio su metalo efektu medienos apsauga, paremta natūraliais aliejais visų tipų medienai. Mikroporinis paviršius leidžia medienai kvėpuoti, taip sumažindamas medienos deformaciją ir skilinėjimą. Vandenį atstumiantis, labai atsparus oro sąlygoms ir UV spinduliams paviršius netrūkinėja, neskilnėja ir nesilupa. Nereikia šlifuoti – tiesiog perdažykite. Nereikalingas gruntavimas. Paprastas ir tolygus padengimas. Dangą galima koreguoti visą darbo laiką. Apsauginis sluoksnis sudėtyje turi priedų, kurie apsaugo medieną nuo pelėsio, puvinio, kerpių ir vabzdžių, taip pat patikrintas per ilgą laiko tarpą ir esant ekstremalioms sąlygoms.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo apsauginis aliejus-glazūra puikiai tinka visiems išorės mediniams paviršiams: durims, langams, langinėms, pakalimams, balkonams, pavėsinėms, perdangoms, lauko baldams ir vasarnamiams.

TAIKYMO METODAI
Plonai ir tolygiai padenkite ant švaraus ir sauso paviršiaus išilgai medienos rašto su Osmo natūralių šerių teptuku arba Osmo mikropluošto voleliu. Leiskite džiūti apytiksliai 4-6 valandas, užtikrinant gerą ventiliaciją. Išdžiuvus, taip pat plonai ir greitai padenkite antrą sluoksnį. Atnaujinant, užtenka vieno sluoksnio ant sauso ir švaraus paviršiaus.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūsta apytiksliai 4-6 valandas (esant normalioms sąlygoms: 23 o C ir 50% sant. oro drėgmė). Žemesnė temeratūra ir/ar didesnė oro drėgmė gali žymiai prailginti džiuvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją visą džiuvimo laiką.

DENGIAMUMAS
1 litru padengiama apytiksliai 26 m2 obliotos medienos vienu sluoksniu. Produkto išeiga labai priklauso nuo medienos charakteristikų. Visa informacija pateikiama esant lygiam ir obliuotam/šlifuotma paviršiui. Kitos paviršiaus konfigūracijos gali sumažinti padengiamą plotą.

Klientai taip pat pirko