Hardwax-aliejus ANTI-SLIP

20.87685.03

Medienos aliejus su kietaisiais vaškais zonoms, kurioms reikalinga didesnė apsauga nuo slidumo.

PRODUKTO APRAŠYMAS
Osmo Hardwax-Aliejus Original Anti-Slip medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Hardwax-Aliejus Original Anti-Slip yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlygina paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių.
Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Hardwax-Aliejus Original Anti-Slip idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, kur atsparumas slydimui yra pageidautinas (viešos erdvės) pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims.

TAIKYMO METODAI
Pirma denkite neapdorota, nušlifuota mediena, apie 35 ml/m². Džiūvimo laikas – apie 8-10 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po džiovinimo, greitai taikyti antrą sluoksnį, taip pat plonai apie 35 ml/m². Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus.
Pastaba: Osmo Hardwax-Aliejus Original Anti-Slip negali būti poliruojamas su Osmo baltu padu.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 8-10 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai yra sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

 

Jums taip pat gali patikti…

 • Hardwax-aliejus TINTS

  20.87597.37
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Voleliai alyvavimui

  6.27 5.02
  Į krepšelį Details
 • -20%
  Į krepšelį Details
 • TOP

  Hardwax-aliejus ORIGINAL

  20.87597.37
  Pasirinkti savybes Details