Hardwax-aliejus TINTS

18.15477.00
13.61357.75

Liko 9998

 • 0,125 l
 • 0,75 l
 • 10 l
 • 2,5 l
 • 3040 balta
 • 3067 šviesiai pilka
 • 3071 medaus
 • 3072 gintarinė
 • 3073 žemės
 • 3074 grafito
 • 3075 juoda

Tonuotas medienos aliejus su kietaisiai vaškais. Tinka įvairių rūšių medienai. Paviršius įgauna švelnų atspalvį, išlieka matoma medienos struktūra.

PRODUKTO APRAŠYMAS
Skaidri spalva, satino medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Hardwax-Tonavimo priemonės yra atsparios purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių.
Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Hardwax-Tonavimo priemonės idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai ir dekoravimui, pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams. Produktas rekomenduojamas tik šviesios spalvos medienos rūšims.

TAIKYMO METODAI
Pirma denkite neapdorotą, nušlifuotą medieną, apie 30 ml/m². Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Jeigu yra pageidaujama intensyvesnė spalva, pakartokite šį procesą (tačiau maksimaliai 2 sluokniai). Silpnai tamsintas poveikis: per 20 minučių po padengimo, nuvalykite produktą išilgai medienos tekstūrai su audiniu arba baltos spalvos padu. Leiskite džiūti maždaug 24 valandas su gera ventiliacija. Intensyvi spalva: tam mes rekomenduojame Osmo Dekoratyvinį vašką medienai. Svarbu: pilnai išdžiuvus patariama galutinį sluoksnį padengti su Osmo Hardwax-Aliejumi.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius būna pilnai sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 30 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

Klientai taip pat pirko