Hardwax-aliejus TINTS

20.87597.37

Liko 9885

Tonuotas medienos aliejus su kietaisiai vaškais. Tinka įvairių rūšių medienai. Paviršius įgauna švelnų atspalvį, išlieka matoma medienos struktūra.

▶ Žiūrėti: padengimas ant ąžuolo, uosio ir pušies

Atspalvių paletė

PRODUKTO APRAŠYMAS
Tonuota medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Hardwax-Tonavimo priemone padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka įvairiai medienai bei kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Danga atspari vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Hardwax-Tonavimo priemonė idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, laiptams, baldams, palangėms, sienoms, OSB ir kamštinėms dangoms.

TAIKYMO METODAI
Pirmas sluoksnis: padenkite medienos paviršių labai plonu sluoksniu, galite naudoti kempinėlę, aliejaus užnešimo aplikatorių, Easy Pad šluostę, metalinę mentelę, volelį, teptuką ar poliravimo aparatą, priklausomai kokį plotą ruošiatės padengti. Po padengimo kruopščiai nuvalykite aliejaus pertieklių nuo paviršiaus su švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Leiskite paviršiui išdžiūti apytiksliai 24 valandas, ir užtikrinkite gerą ventiliaciją. Antras sluoksnis: denkite plonai tolygiai pagal medienos raštą su voleliu arba teptuku ir palikite išdžiūti (pertiekiaus nuvalyti nebereikia). Naudokite apie 35 ml/m². Sluoksnis džiūna apytiksliai 8-10 val. Užtikrinkite gerą ventiliaciją.

Patarimas: pataisymus galima atlikti per 30 minučių nuo padengimo pradžios. Jei paviršius įgauna reikalingą atspalvį pirmu sluoksniu, antrą sluoksnį denkite su skaidriu Hardwax-aliejumi. Renovuojant arba peralyvuojant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Dengti voleliu arba teptuku.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo skiedikliu ir teptukų valikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir/arba didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai subręsta ir sukietėja. Alyvuotus paviršius drėgnai valykite tik praėjus 3 savaitėms. Klimus klokite praėjus 2 savaitėms.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 30 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos charakteristikos. Pateikta išeiga skaičiuota dengiant lygią šlifuotą medieną.

Jums taip pat gali patikti…

 • TOP

  Hardwax-aliejus ORIGINAL

  20.87597.37
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%
  Į krepšelį Details
 • Priežiūros priemonė WISCH-FIX

  30.06141.52
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Grindų alyvavimo rinkinys

  47.59 38.07
  Į krepšelį Details