Medienos priežiūros aliejus

63.87574.83

Idealiai tinka atgaivinti ir prižiūrėti Hardwax-Aliejumi padengtus paviršius!

PRODUKTO APRAŠYMAS
Bespalvė arba skaidri, greitai džiūstanti medienos apdaila, kurios pagrindinė funkcija yra alyvuotų/vaškuotų grindų techninė ir reguliari priežiūra. Pasenusi ir matinė grindų danga yra atnaujinama su Osmo Medienos priežiūros aliejumi. Laiku taikant Medienos priežiūros aliejų galima išvengti daug laiko užimančių šlifavimų ir renovacinių darbų. Taip pat puikiai tinka keičiant blizgesio lygį paviršių, kurie nebuvo pažeisti ir kurie buvo padenti Osmo Hardwax-Aliejumi. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina patinimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Medienos priežiūros aliejus yra idealus produktas medinių grindų priežiūrai, kurios buvo padengtos Osmo Hardwax-Aliejumi, idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams. Itin rekomenduojama naudoti viešose erdvėse (pvz., restoranuose, muziejuose ir kitose aktyviai naudojamose vietose).

TAIKYMO METODAI
Padenkite medinius paviršius plonu ir tolygiu sluoksniu (paviršius privalo būti švarus ir sausas) išilgai medienos tekstūrai, tam gali būti naudojamas grandiklis arba mikrofibra volelis, ir gerai įtrinkite į medį su baltu Osmo padu (nereikia įtrinti 3098). Produkto perteklių pašalinkite. Mažesniems plotams, Osmo Medienos priežiūros aliejus gali būti taikomas su audiniu be pūkleių. Užtikrinti gerą ventiliaciją kol vyksta džiūvimo procesas.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 3 – 4 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai yra sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 40 – 60 m² su vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

 

Jums taip pat gali patikti…

 • Priežiūros priemonė WISCH-FIX

  30.06141.52
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Šluostės EASY PADS

  11.27 9.02
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Padai OSMO alyvavimo mašinai

  17.5497.68
  14.0378.14
  Pasirinkti savybes Details