Medieną atnaujinanti priemonė POWER GEL

TOP

20.03261.75
16.02209.40

Liko 14

Osmo atnaujinantis gelis POWER GEL intensyviai valo medienos paviršių. Pašalina medienos išpilkėjimą ir nešvarumus. Terasa ar kiti lauko medienos paviršiai gali vėl atrodyti kaip nauji!

 

 

PRODUKTO APRAŠYMAS
Specialus gelinis valiklis, skirtas atnaujinti lauko medieną. Atnaujinantis gelis POWER GEL yra tiksotropinis produktas, todėl lengvai naudojamas ir ant vertikalių paviršių. Gelis įsigeria į medieną ir pašalina pilkumą. Atstatoma pirminė, natūrali medienos spalva.

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo atnaujinantis gelis POWER GEL labiausiai rekomenduojamas medinėms terasoms, pakalimams, sodo baldams ir panašiems paviršiams.

SUDĖTIS
Osmo atnaujinantis gelis POWER GEL sudėtyje turi biologiškai skaidomos oksalo rūgšties (< 5%). Produktas yra be skiediklių, formaldehido, chloro ir amino junginių. Detalesnė sudėties informacija prienama pagal pageidavimą.

SAUGOJIMAS
Produktą galima laikyti 2 metus ir ilgiau, jei pakuotė nebuvo atidaryta. Laikyti tarp 5 ir 35 oC. Negalima sušaldyti.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Pašalinkite didesnius nešvarumus nuo papilkėjusios medienos; nuplaukite su vandeniu. Atnaujinantis gelis POWER GEL yra paruoštas naudojimui, neskieskite. Atlikite bandomąjį valymą.

TAIKYMO METODAI
Pirmiausia medieną gausiai sušlapinkite, tada užtepkite gelio išilgai medienos tekstūros. Po apytiksliai 20-30 minučių nuvalykite su kietesnių šerelių šepečiu ir nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Po apytiksliai 48 valandų džiuvimo, atšviežintą medieną padenkite medienos apsaugos produktais (Osmo apsauginiu aliejumis-glazūra, terasų aliejumi, gerai dengiančiais dažais). Prireikus mechaninio valymo, naudokite Osmo terasų ir grindų valymo mašiną.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Po naudojimo įrankius nedelsiant išplaukite su vandeniu ir muilu.

DŽIUVIMO LAIKAS
Paviršius turi džiūti apytiksliai 24-48 valandas, esant normalioms sąlygoms (23°C ir 50% sant. oro drėgmei). Žemesnė temperatūra arba/ir didesnė oro drėgmė gali labai prailginti džiuvimo laiką. Užtikrinkite tinkamą ventiliaciją visą džiuvimo laiką.

DENGIAMUMAS
Su 1 litru galima padengti apie 10 m2. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo medienos charakteristikų. Visa informacija pateikiama esant lygiam ir obliuotam/šlifuotam paviršiui. Kitokie paviršiai gali ryškiai sumažinti dengiamumą.

PASTABA
Apsaugokite metalus (pvz.: vyrius, vinis) ir augalus nuo tiesioginio kontakto su geliu.

DĖMESIO
Saugokite nuo vaikų. Neleiskite patekti į akis, ant odos ar drabužių. Prireikus medikų apžiūros, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. Su chemikalais dirbkite atsargiai ir atsakingai. Saugos duomenų lapai prieinami pagal pageidavimą.

ATLIEKŲ TVARKYMAS
Išmeskite likusį produkta ir pakuotę, atsižvelgiant į vietos oficialias rekomendacijas (atliekų kodas 08 01 11). Tik visiškai ištuštintos skardinės gali būti perdirbamos.

Jums taip pat gali patikti…

 • -20%

  Platus alyvavimo teptukas

  43.8350.09
  35.0640.07
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Teleskopinis kotas

  33.81 27.05
  Į krepšelį Details
 • -20%
  TOP

  Aliejus terasoms

  20.87123.98
  16.7099.18
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Terasos alyvavimo rinkinys

  50.09 40.07
  Į krepšelį Details