D.U.K.2020-02-18T15:22:45+00:00

D.U.K.

Priklauso nuo to, kiek eksplotuojate grindys. Kasdieniam švelniam valymui rekomenduojama Osmo Wisch-Fix (8016). Osmo priežiūros rinkinys grindims yra nepakeičiamas įrankis grindų priežiūrai. Jei grindys pradeda blykšti ar atrodo pavargusios, rekomenduojama atnaujinti jas naudojant skystą vaškinį valiklį. Juo galima atnaujinti nedidelius plotus, pvz. prie durų ar intensyviai naudojamose vietose, kuriose nereikia atnaujinti viso paviršiaus, nes prduktas nepalieka matomų perėjimų. Jei nusidėvėjimas ryškesnis – rekomenduojama pardengti grindis su Osmo Hardwax-Aliejumi.

Taip, galima su spalvotu Osmo Hardwax-Aliejumi ir Dekoratyviniu medienos vašku. Plonu sluoksniu denkite medines grindis su šepečiu, voliuku ar teptuku. Sluoksnis turi būti plonas. Leiskite grindims per naktį išdžiūti, užtikrinkite, kad yra gera ventiliacija ir tada užtepkite vieną ploną sluoksnį Hardwax-Aliejaus.

Paviršius turi būti šlifuotas palei medienos rieves ir galutinis šlifavimas turi būti ne smulkesnis nei P120-150. Neturi likti jokių įbrėžimų ir paviršius turi būti vienodas.

Kitaip nei dauguma tradicinių lakų, pažeisti grindų plotai gali būt nušlifuojami ir perdengiami tuo pačiu Osmo produktu, nepaliekant matomų spalvos perėjimų.

Visada reikia įvetinti paviršių prieš dengiant antrą sluoksnį, tačiau šlifavimas tarp sluoksnių nėra būtinybė.

Dėl didelio kai kurių kietmedžiu, tokių kaip Jatoba ar Merbau, tankio, jie įgeria labai nedidelį produkto kiekį. Rekomenduojama tokias medienas apdoroti su Aliejumi Egzotinei medienai Finish Clear Extra Thin arba aliejumi Hardwax 2K Pure, kurie labai gerai ir giliai įsigeria į medienos poras.

Jei per daug užtepta Osmo Hardwax-Aliejausl, džiuvimo laikas gali labai pailgėti. Jei taip nutiko, suteikite patalpai papildomą ventiliaciją atidarant langus ir duris, kad produktas džiūtų dėl natūralių oksidacijos procesų. Jei pavršius pasižeis – atlikite pataisymus kaip nurodyta aukščiau.

Jei užtepėte per mažą produkto kekį, gali atsirasti vandens dėmės, mediena gali išdžiūti ar papilkėti. Tokiu atveju siūloma užtept papildomą sluoksnį Osmo Hardwax-Aliejaus.

Taip, galima. Spalvoti produktai gali būti maišomi tarp savęs bet kokiu santykiu, sukuriant papildomus spalvų tonus.

Dauguma Osmo produktų džiūsta 8-10 valandų. Paviršius džiūsta dėl oksidacijos ir įgeriamumo. Užtikrinkite gerą ventiliaciją, kas leis paviršiui džiūti tolygiau.

Vaikščioti galima jau kitą dieną po to, kai užteptas galutinis sluoksnis. Tačiau reikia įsitikinti, kad paviršius yra pilnai išdžiuvęs. Paviršius pilnai susiformuoja per 14 dienų. Rekomenduojama baldus ir kitus daiktus ant paviršiaus dėti po 2-3 savaičių.

Ne, šiame etape jokie papildomi darbai nėra būtini. Tačiau, paviršius gali būti užpoliruojamas su poliravimo aparatu (naudojant baltą padą), kai pilnai išdžiūsta. Jei reikalinga didesnio blizgumo paviršius, galima po vienos dienos papildomai apdoroti Osmo Skystu vaškiniu valikliu ir tada poliruoti.

Priklausomai nuo to, ant kokios medienos buvo naudojama, rezultatas gali atspalviu skirtis. Rezultatas neprivalo būti identiškas, nurodytam ant pakuotės lipduko. Visada rekomenduojame pradžioje atlikti bandymą ant medienos, kurią naudosite, kad įsitikinti, ar rezultatas atitinka lūkesčius.

Paviršius turi būti švarus, sausas (ne daugaiu nei 20% drėgnumas) ir nesušalęs.

Po išdžiuvimo medinės grindys šiek tiek kvepės mediena ir natūraliais aliejais bei vaškais. Kaip skiediklis, naudojamas dearomatizuotas vaitspiritas, kuris yra mažiau kenksmingas nei vadinamieji „EKO“ skiedikliai, tokie kaip citrinos aliejus. Skiediklis pilnai išgaruoja, kol produktas džiūsta ir bręsta

Osmo produktai gaminai tik iš išgrynintų natūralių alijeų ir vaškų. Kol džiūsta, beveik visi paviršiai yra nekenksmingi ir saugūs žmonėms, gyvūnams ir augalams (tinkami vaikų žaislams pagal EN 71.3 bei atsparūs seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 standartus)

Audiniai bei tekstilinės medžiagos įgėrusios skystų produktų turi būti nedelsiant išplaunamos arba sudedamos į sandarią metalinę talpą (tikėtina savaiminio užsiliepsnojimo galimybė).