Hardwax-aliejus RAPID

63.87683.78

Liko 9994

Jau išbandytas ir patikimas Hardwax-aliejaus greitai džiūstantis variantas!

PRODUKTO APRAŠYMAS
Profesionali, greitai džiūstanti medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka įvairiai medienai bei kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Danga atspari vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Hardwax-Aliejus Rapid idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, laiptams, baldams, palangėms, sienoms, OSB ir kamštinėms dangoms.

TAIKYMO METODAI
Pirmas sluoksnis: padenkite medienos paviršių labai plonu sluoksniu, galite naudoti kempinėlę, aliejaus užnešimo aplikatorių, Easy Pad šluostę, metalinę mentelę, volelį, teptuką ar poliravimo aparatą, priklausomai kokį plotą ruošiatės padengti. Po padengimo kruopščiai nuvalykite aliejaus pertieklių nuo paviršiaus su švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Leiskite paviršiui išdžiūti apytiksliai 4-5 valandas ir užtikrinkite gerą ventiliaciją. Antras sluoksnis: denkite plonai tolygiai pagal medienos raštą su voleliu arba teptuku ir palikite išdžiūti (pertiekliaus nuvalyti nebereikia). Naudokite apie 35 ml/m². Sluoksnis džiūna apytiksliai 4-5 val. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Patarimas: pataisymus galima atlikti per 15 minučių nuo padengimo pradžios. Renovuojant arba peralyvuojant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Dengti voleliu arba teptuku.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo skiedikliu ir teptukų valikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 4-5 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai subręsta ir sukietėja. Alyvuotus paviršius drėgnai valykite tik praėjus 3 savaitėms. Klimus klokite praėjus 2 savaitėms.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksl. 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies ir jos charakteristikų. Pateikta išeiga skaičiuota dengiant lygią šlifuotą medieną.

 

Jums taip pat gali patikti…

 • -20%

  Grindų alyvavimo rinkinys

  47.59 38.07
  Į krepšelį Details
 • Priežiūros priemonė WISCH-FIX

  30.06141.52
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Volelis grindims

  17.54 14.03
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Voleliai alyvavimui

  6.27 5.02
  Į krepšelį Details