Hardwax-aliejus RAPID

18.15550.55
13.61412.91

  • 0,125 l
  • 0,75 l
  • 10 l
  • 2,5 l
  • 3232 skaidrus, šilko blizgesio
  • 3240 baltas, permatomas
  • 3262 skaidrus, matinis

Jau išbandytas ir patikimas Hardwax-aliejaus greitai džiūstantis variantas!

PRODUKTO APRAŠYMAS
Profesionali, greitai džiūstanti medienos apdaila, su specialiu paviršiaus kietumu, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Hardwax-Aliejus Rapid yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Hardwax-Aliejus Rapid idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams.

TAIKYMO METODAI
Pirma denkite neapdorota, nušlifuota mediena, apie 35 ml/m² paviršių padenkite per 10 – 15 minučių. Produkto perteklių nuvalykite. Džiūvimo laikas – apie 4-5 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po džiovinimo, padenkite antrą sluoksnį, taip pat plonai apie 35 ml/m². Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 4-5 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai yra sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² su vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

 

Klientai taip pat pirko