Hardwax-aliejus EFFECT

18.15270.73
13.61203.05

  • 0,125 l
  • 0,375 l
  • 0,75 l
  • 2,5 l
  • 3091 sidabras
  • 3092 auksas

Jau išbandytas ir patikimas Hardwax-Aliejus ypatingam poveikiui!

PRODUKTO APRAŠYMAS
Efektą suteikianti, skaidrios spalvos medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Hardwax-Aliejus Effect Auksas yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina patinimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Hardwax-Aliejus Effect Auksas idealiai tinka norint suteikti dekoratyvinį efektą tamsioms medinėms grindims (rūkyto ąžuolo, riešutmedžio ir t. t.) arba tamsioms gruntuotoms grindims, pvz., lentų ir lentelių, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams.

TAIKYMO METODAI
Tamsioms medienos rūšims: Pirma denkite neapdorota, nušlifuota mediena, apie 30 ml/m². Šviesios medienos atveju: norėdami pasiekti pageidaujamą poveikį, pirmiausia užtepkite „Osmo Dekoratyvinis vaškas medienai Juoda spalva 3169“ kaip spalvotą gruntą. Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po džiovinimo padenkite antrą sluoksnį, taip pat plonai apie 35 ml/m². Patartina galutiniam sluoksniui naudoti Osmo Hardwax-Aliejų, kaip apsauginį sluoksnį.
Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius būna pilnai sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 30 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą.

Klientai taip pat pirko