Hardwax-aliejus EFFECT

59.62335.63
47.70268.50

Liko 9998

Jau išbandytas ir patikimas Hardwax-Aliejus ypatingam poveikiui!

PRODUKTO APRAŠYMAS
Efektą suteikianti medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Produktu padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka įvairiai medienai bei kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Danga atspari vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Osmo Hardwax-Aliejus Effect idealiai tinka norint suteikti dekoratyvinį efektą tamsiai medinai (rūkyto ąžuolo, riešutmedžio ir t. t.) arba tamsiai tonuotam mediniam paviršiui.

TAIKYMO METODAI
Tamsioms medienos rūšims: pirma denkite neapdorota, nušlifuota mediena, apie 30 ml/m². Naudokite volelį arba teptuką. Šviesios medienos atveju: pirmiausia padenkite su tamsiu aliejiniu beicu arba dekoratyviniu vašku. Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po džiūvimo denkite Sidabro ar Aukso efekto alyvą teptuku arba voleliu. Denkite plonai ir tolygiai. Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Ryškesnis efektas gaunamas dengiant šukuotos medienos paviršius.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo skiedikliu ir teptukų valikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 24 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius būna pilnai sukietėjęs. Alyvuotus paviršius drėgnai valykite tik praėjus 3 savaitėms. Klimus klokite praėjus 2 savaitėms.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 30 m² su vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies ir jos charakteristikų. Pateikta išeiga skaičiuota dengiant lygią šlifuotą medieną.

Jums taip pat gali patikti…

 • -20%
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Voleliai alyvavimui

  6.27 5.02
  Į krepšelį Details
 • -20%

  Aliejinis beicas medienai

  20.87224.18
  16.70179.34
  Pasirinkti savybes Details
 • -20%

  Dekoratyvinis vaškas medienai (intensyvūs atspalviai)

  20.87192.86
  16.70154.29
  Pasirinkti savybes Details