/Medinių durų atnaujinimas / restauravimas

Medinių durų atnaujinimas / restauravimas

Medinių durų atnaujinimas / restauravimas

Medinių durų atnaujinimas ar restauravimas yra puikus būdas atgaivinti jų išvaizdą bei funkcionalumą, be reikalo nesikeičiant naujomis. Naudojant kokybiškas medžiagas ir tinkamai atliekant darbą, galima ne tik pagerinti durų estetinę išvaizdą, bet ir apsaugoti medieną nuo ateities pažeidimų. OSMO produktai medinių durų atnaujinimui siūlo aukštos kokybės sprendimus, leidžiančius pasiekti profesionalų rezultatą.

Medinių durų restauravimui reikalingos priemonės

Prieš pradedant darbą, įsitikinkite, kad turite visas reikalingas priemones ir medžiagas:

  • Švitrinio popieriaus arba elektrinė šlifavimo mašina su įvairaus grubumo šlifavimo popieriais;
  • Dulkių šluostė arba švelnus šepetys dulkių valymui;
  • Medienos valiklis arba švelnus ploviklis paviršiaus valymui;
  • OSMO medienos aliejus, vaškas ar hardwax paviršiaus apdailai ir apsaugai;
  • Natūralių šerių teptukas, kempinė arba volelis produkto tepimui;
  • Apsauginės pirštinės ir, prireikus, respiratorius.

Kaip atnaujinti medines duris? Step-by-step su OSMO

1. Paviršiaus paruošimas

Pradėkite nuo senos apdailos ar nešvarumų šalinimo šlifuodami medines duris. Pradėkite nuo grubaus švitrinio popieriaus (P80) ir palaipsniui pereikite prie smulkesnio (P100 -> P120 -> P150), kad paviršius taptų lygus ir paruoštas tolesnei apdailai.

2. Valymas

Po šlifavimo kruopščiai nuvalykite visas dulkes. Naudokite švelnų medienos valiklį ar ploviklį, kad pašalintumėte likusius nešvarumus ir riebalų dėmes. Taip pat dulkių šalinimui tinka ir dulkių siurblys.

3. Apdaila su OSMO produktais

Pasirinkite OSMO produktą, atitinkantį jūsų medinių durų medžiagą ir norimą efektą (aliejus, vaškas ar hardwax). Sekite gamintojo nurodymus ir tolygiai paskirstykite produktą ant medienos paviršiaus, naudodami natūralių šerių teptuką, kempinę ar volelį. Leiskite produktui gerai įsigerti ir nuvalykite produkto perteklių su švaria šluoste. Leiskite produktui pilnai išdžiūti (apie 10 – 12 valandų).

4. Antrasis sluoksnis

Priklausomai nuo pasirinkto produkto ir norimo rezultato, gali būti, kad reikės tepti antrąjį sluoksnį. Tai padės užtikrinti ilgalaikę apsaugą ir gilesnį estetinį efektą. Antras sluoksnis taip pat dengiamas natūralių šerių teptuku arba voleliu, tačiau po antro sluoksnio padengimo pertekliaus nuvalyti jau nereikia. Antras sluoksnis tarnauja kaip apsauginis sluoksnis.

Tolimesnė priežiūra bei valymas

Po atnaujinimo, medinės durys reikalaus reguliarios priežiūros, kad išsaugotumėte jų grožį ir apsaugą nuo aplinkos veiksnių. Štai keletas patarimų:

  • Valykite duris švelniu plovikliu ir vandeniu, vengiant stiprių chemikalų;
  • Laikykite duris sausas, vengdami tiesioginio vandens poveikio, kuris gali pažeisti apdailą;
  • Periodiškai patikrinkite durų būklę ir, jei reikia, atnaujinkite apsauginį sluoksnį naudodami OSMO produktus.

Medinių durų atnaujinimas su OSMO produktais yra efektyvus būdas prailginti jų tarnavimo laiką ir pagerinti išvaizdą. Reguliari, taisyklinga priežiūra ir teisingas naudojimas užtikrins, kad jūsų durys išliks gražios ir apsaugotos metų metus. Kilus papildomiems klausimams kokius OSMO produktus reiktų rinktis Jūsų medinių durų atnaujinimui – drąsiai kreipkitės į mūsų specialistų komandą.

2024-04-25T11:58:35+00:00